השירותים שלנו או איך אתם אוהבים את החיוך שלכם?

כמו בספורט גם בחיים, כשאנחנו מתקדמים אנחנו מאושרים יותר- כשאנחנו מאושרים אנחנו מחייכים יותר. כל המחקרים מראים שהתקדמות עסקית גורמת לנו לחשוף יותר את השיניים (כאילו מחייכים יותר). אז איזה שירות תרצו שיגרום לכם לחייך?

בניית אתר אינטרנט אישי

אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור שלכם. אתר מאופיין אישית עם התמונות שלכם, של המקום, על הפעילויות, הייחודיות, שעות או כל פרט אחר שתרצו. אנחנו נעזור לכם לאפיין אתר שישיג לכם לקוחות חדשים עכשיו ובמהירות. 

Please reload

פרסום בגוגל ורשתות חברתיות

אנחנו מקימים ומנהלים קמפיינים קריאטיביים בגוגל וברשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם / יוטיוב). אנחנו מנהלים עבורכם את העמוד העסקי, בונים עבורכם קמפיינים שמוכיחים את עצמם כמוצלחים בתחום הכושר כדי למשוך לקוחות חדשים. 

Please reload

סרטוני תדמית

העברת מסר חד וברור על מי אתם ומה מבדיל אתכם. סרטון תדמית 'סטייל פרסומת' אישי למאמן / סטודיו / מוצר או מועדון כושר שמדבר ללקוחות הפוטנציאליים. הסרטון באורך של עד 2 דקות בו נאפשר לצופה להכיר אתכם מקרוב בדרך שונה. *כולל הפקה ועריכה. 

Please reload

חבילת מיתוג לעסק

מיתוג עסקי הוא צעד חשוב מאוד בעבור כל מאמן כושר, סטודיו קטן וכמובן מועדון כושר גדול. אנו מציעים חבילת מיתוג מושלמת הכוללת עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור דו צדדי, קאבר לפייסבוק, עיצוב ניירת מכתבים ופלאייר דיגיטאלי לשימוש ברשתות חברתיות. 

Please reload

יום עבודה מלא משותף

יום עבודה משותף במשך 7-8 שעות בו נלמד אתכם לעומק. במהלך יום העבודה נבין את הצרכים שלכם, נלמד את הבעיות והאתגרים, נשאל מלא שאלות ונספק לכם המון המון כלים לניהול עסקי ושיווקי נכון. בסיום יום העבודה תקבלו 'שיעורי בית' בהם תידרשו לעשות כמה מהלכים שיעיפו אתכם גבוה. 

Please reload

פגישת ייעוץ אישית

פגישת ייעוץ של שעתיים בה תשאלו את כל השאלות הקשורות בניהול / שיווק העסק ואנו נעשה לכם סדר ונצייד אתכם בעצות רלוונטיות וארגז כלים של תובנות ופתרונות. פגישה של שעתיים, סקירה של מה שנעשה אצלכם בעסק, העלאת שאלות מנחות, התוויית מסלול להמשך – ונשלח אתכם לעבוד ולהביא את התוצאות.

Please reload