מגזין העסקים של עולם הכושר

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים וקבלו מדריך במתנה למאמנים:

5 דרכים להבאת לקוחות

Please reload

התכנית של קונספט: 50 מועדוני בוטיק תוך 3 שנים

רשת סטודיו הבוטיק קונספט הכריזה בתחילת השנה כי היא מתרחבת ומתכננת לפתוח 50 סניפים ברחבי הארץ עד 2021 בהשקעה של 15 מיליון שקל. רשת הסטודיו הכריזה ב-1 לינואר 2018 כי החלה למכור זיכיונות, תפתח 20 מועדוני פרימיום בשנת 2018 וכ-50 מועדונים עד שנת 2021. הרשת בבעלות שי אלנקרי הכריזה כי תוך שנתיים תהפוך לרשת הסטודיו החברתי הגדולה בישראל שתעשה טוב הן לבעלי הסניפים והן למתאמנים עצמם. הרשת תכלול קונספט מיוחד הכולל אימונים בקבוצות קטנות, שילוב של טכנולוגיה וחדשנות לצד אימוני הכושר המובילים בעולם. 

 

 

 

 

רשת קונספט אשר הוקמה ב-2008 עד כה מנתה 2 סניפים (ברעננה ובנתניה) וב-2018, מתכננת להתרחב ל-20 סניפים, כאשר מפת פריסת הסניפים כוללת מרכז ופריפריה, מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום. דרך ההתייחסות לאימונים של הרשת שהוקמה לפני 9 שנים שינתה לאלפי אנשים עד כה את הדרך בה היו רגילים להתאמן.

 

 

שי אלנקרי, מייסד הרשת אומר: "מבחינתי ערך המשפחתיות מלווה את קונספט מיום הקמת שני הסניפים הראשונים. וגם היום, בימים של צמיחה והתפתחות, קונספט היא בראש וראשונה עבורי משפחה, שאנשים נשארים בה שנים ארוכות ומעוניינים להצטרף אליה הודות לאנרגיות הטובות, היחס, ההבנה, התמיכה ולעבודת הצוות."

 

 

 

 

 

על פי ההערכות, הסניפים הבאים ייפתחו בפתח תקווה, ראשון לציון, רעננה, חיפה ירושלים ובנווה צדק בתל אביב. בין מגוון השיעורים אפשר ליהנות משילובים מיוחדים של TRX  ופילאטיס, אימוני HIIT, אימוני  ,אימונים מחזוריים, אימוני TRX, אימונים פונקציונאליים, K-FEAT, אימוני SURFSET ועוד...ייחודיות השיטה מתאימה למתאמנים מתחילים ומתקדמים שבעיקר לא מצליחים להתמיד ומאבדים את המוטיבציה בקלות. האימונים הותאמו במיוחד לקהל הישראלי ובכוונת החברה להמשיך ולהביא את שיטות האימון המובילות והמתקדמות בעולם.

 

 

 

בכוונת הרשת להקים סניפים קטנים שימוקמו במרכזי הערים ובשכונות גדולות במתכונת של סטודיו בוטיק מקומי של 80 עד 300 מ'ר. בימים אלה נמכרים זיכיונות לשיטה בסניפים ברחבי הארץ. כ-20 סניפים כאמור ייפתחו ב-2018 וכ-50 סניפים עד 2021.

 

 

על מודל הזכיינות אומר שי אלנקרי מנכ"ל קונספט: "מבחינתי זהו מודל הזכיינות המתבקש שאני הייתי מוכן לשלם בעבורו כשאני פתחתי את הסטודיואים הפרטיים שלי בתחילת דרכי. זהו מודל זכיינות ראשון מסוגו בתחום הכושר בישראל, בו נהפוך את הסטודיואים בישראל מעסק המשלב תשוקה בלבד מצד אחד לעסק עם תשוקה ורווחיות כלכלית מצד שני. במצב הקיים כפי שאני מכיר עסקים בישראל, יש תשוקה אבל אין ידע בסיסי לניהול ובקרה של עסק בתחום הכושר, דבר שגורם לבעלי עסקים להישאר במקום, להרוויח מעט או במקרים מסויימים אפילו להפסיד כסף.  שוב, מרבית בעלי העסקים הולכים עם הלב אך ללא הידע, הכלים או השיטה הנדרשים לניהול עסק.

 

 

 

מה המטרה של הרשת?

 

"אחת המטרות המרכזיות שלנו לפני הכל היא לגעת ב-100,000 אנשים ולשנות עבורם את החיים תוך 3 שנים. 

המטרה שלנו כרשת חברתית היא להיות בעלי כוח קנייה בשוק הפיטנס בישראל. יש מאות סטודיואים בישראל וכולם פועלים כזאבים בודדים. אין התאגדות, אין שיתופי פעולה ובמצב כזה כולם מפסידים. ההתאגדות שלנו כרשת מלבד כל השיטות והתמיכה הרציפה תצמיח כל עסק ברמה האינדבידואלית, תעלה ואף תכפיל את ההכנסות ובמקביל גם תפחית את ההוצאות לסטודיו.

 

אחת המטרות הנוספות שלנו היא לאפשר לבעל העסק לעבוד בשקט, לאמן ולנהל את המקום, ולהפחית כמה שיותר התעסקויות הכרוכות בשיווק או בניית אסטרטגיות עסקיות. פשוט לתת לזכיין לנהל ולאמן בשקט ועל פי שיטה.

 

למי מתאים זיכיון אצלכם בקונספט?

 

"אנחנו בהחלט לא הולכים להתעשר מהזיכיונות שנמכור ולכן חשוב לנו לדעת בראש ובראשונה מול מי אנחנו עובדים. אנחנו לא מחפשים יזמים או משקיעים שרוצים להשקיע בסניף משלהם רק לשם 'השקעה'. חשוב לנו שלכל סניף יהיה לב, נשמה ואנשים עם אהבה לתחום. בסופו של יום זהו המוניטין שלנו. אנחנו מחפשים אנשים טובים לפני הכל בעלי זיקה ונסיון בתחום. אנשי כושר החולמים על סטודיו משלהם או בעלי סטודיו קיימים שמחפשים לגדול ולהרוויח יותר. 

 

 

 

התמיכה שלנו מאחורי הקלעים, הלימוד והמשפחתיות תאפשר לבעל העסק 'להתעסק' בלתת שירות טוב, להעביר אימונים מצוינים ולחסוך הרבה בהוצאות. מודל הזכיינות של קונספט בשונה למודלים המקובלים בשווקים אחרים (בתי קפה / אוכל / סלולר) אינו לוקח נתח באחוזים מרווחי הזכיינים אלא הזכיין ישלם את עלות הקמת הסניף, דמי זכיון חד פעמיים ודמי ניהול קבועים (FIX PRICE) בכל חודש עבור ליווי ותמיכה שוטפים לאורך החודש בניהול העסק, אתר לימוד סגור לזכיינים, מפגשים חודשיים, שיווק שוטף של הסניף ועוד... 

 

לפרטים על זכיינות בקונספט

 

 

 

Share on Facebook
Please reload