מוכרים או מחפשים להקים סטודיו?

לוח קנייה ומכירה

מוכרים? מלאו את הטופס מטה

קונים? בחרו והשאירו פרטים

אנחנו נחזור אליכם כדי לעזור

לכם במכירה או בקניית העסק. 

באחד מרשת בתי המלונות הגדולה בישראל, במלון באילת נפתח סטודיו חוגים לפני כשנה. המקום מתופעל על ידי המלון אך הם מעוניינים להוציא בשלב זה את פעילותו למפעיל חיצוני תמורת 175,000 ש"ח, עם דמי שכירות נמוכים (5000 ש"ח) בתמורה להקצאה של 50 מקומות בכל חודש לאורחי המלון (האורחים יקבלו כרטיס מיוחד), המפעיל יהיה רשאי למכור מנויים לתושבים / לאורחים בשהייה ממושכת או כמובן לספק אימונים אישיים ללא התחשבנות עם המלון. שכירות מאוד נמוכה שכן, יש למלון פוטנציאל להוציא את הפעילות למפעיל חיצוני. גודל: 100 מר'. צמוד לבריכת השחייה. מאובזר לאימוני סטודיו מ-א' עד ת'. 

מדובר בסטודיו לאימון פונקציונאלי. מעל 30 שיעורים בשבוע, צוות מורים מקסים. כ-150 לקוחות פעילים. במיקום מיוחד ועם קהל לקוחות נאמן. גודל: 120 מר'. המקום ברווח של 5000 ש"ח בחודש (לאחר כל ההוצאות). מחיר נדרש: 250,000 ש"ח. 

לוקיישן מצוין עם סופר פארם, מסעדות, בתי קפה והייטקים בסביבה. פתוח כשנה. קומה ראשונה + מרפסת גדולה. צוות של 7 מורות. סטודיו לנשים בלבד. כ-45 שיעורים בשבוע. 200 לקוחות פעילים. גודל": כ-150 מר'. הסטודיו בנקודת האיזון מבחינה פיננסית (לא מפסיד / לא מרוויח). נמכר עקב מעבר לתחום אחר. מחיר: 120,000 ש"ח כולל ציוד מאובזר לכ-20 מתאמנות, רצועות אימון, כדורים, מדרגות, משקולות, מזרונים ועוד...כולל חדר הלבשה, משרד ותאורה בהזמנה אישית. 

סטודיו גוף ונפש בתל אביב. גודל: 120 מר' קומה מינוס 1. לסטודיו כיום כ-150 לקוחות פעילים ועוד 70 בכרטיסיות אימון של 6 או 12). הסטודיו נמצא בצפון הישן של תל אביב כבר שנתיים. מרבית החוגים הם יוגה, פילאטיס, מתיחות ושיעורי גוף ונפש, אך ניתן להסב או להוסיף שיעורים כראות הרוכש. עלות:  250,000ש"ח כולל ציוד סטודיו מאובזר. 

Please reload

במה תהיו מעוניינים?

למה להשתמש בנו?

ולמה לא לנסות לבד?

שאלה מצוינת. אפשר לנסות במקביל אלינו גם למכור את העסק או למצוא הזדמנות גם באופן עצמאי, אבל נשמח לחסוך לכם זמן, להציע לכם את ההזדמנויות השוות שמגיעות לשולחננו (שכבר בדקנו)  ובעיקר ללוות אתכם בתהליך הקנייה או המכירה של העסק (וזה לא עולה לכם שום דבר). ברגע שמתבצעת עסקה, נקבל ממנה עמלה, במידה ולא תתבצע, אתם רשאים לנסות ולהמשיך למצוא הזדמנויות באופן עצמאי או להציע את המקום שלכם לכל מי שתחפצו.